Poznaj Drill-Lab w nowej odsłonie

Poznaj Drill-Lab w nowej odsłonieWitamy na naszej nowej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z odświeżonym wizerunkiem firmy Drill-Lab. Nasza nowa odsłona to początek kolejnego rozdziału w historii firmy z jednoczesnym zachowaniem dotychczasowej tradycji i marki Drill-Lab.

Od powstania firmy w 1990 roku do dnia dzisiejszego naszą głównym celem jest utrzymanie najwyższych standardów etycznych i zawodowych poprzez stawianie interesów naszych klientów ponad własnymi. Wierzymy, że odświeżenie wizerunku firmy to również doskonała okazja do okrycia nowych możliwości, ponownego wyostrzenia naszych celów i realizowania nowych wyzwań.

Świadomi szybkiego rozwoju technologii, tworząc nowa stronę internetową wykorzystaliśmy najbardziej aktualne narzędzia. Połączyliśmy nowoczesny wygląd z klasyczną i intuicyjną budową. Dołożyliśmy wszelkich starań abyście mogli Państwo poznawać treści naszej nowej strony bez względu na możliwości techniczne odbiorców.

Wierzymy, ze podczas przeglądania nowej strony Drill-Lab doświadczycie Państwo naszego zaangażowania w rozwój branży Surface Logging, naszych możliwości i wiedzy potrzebnych do podejmowania projektów o zróżnicowanym charakterze, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Zachęcamy do zwiedzania nowej strony informując jednoczesnie, ze brakujące działy będą sukcesywnie uzupełniane. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasz nowy wizerunek, którego wizytówką jest właśnie aktualny serwis internetowy.