Władze Spółki

Władze spólki Drill-Lab to znane i szanowane nazwiska w branży naftowej oraz surface logging. Od powstania firmy w 1990 roku, menadżerowie Drill-Lab pomagali zdobyć spółce pozycję lidera branży surface logging w Polsce oraz cenionego partnera biznesowego dla klientów z całego świata. Efekt ten możłiwy był dzięki ciagłemu stawianiu na doskonałość i innowacyjność oraz najwyższym standardom etycznym i biznesowym.

Jerry Kwiecinski Dyrektor Zarządu

Jerry Kwiecinski ukończył z wyróżnieniem studia geologiczne na Uniwersytecie w Sheffield (Wielka Brytania) w roku 1974. Pierwsze doświadczenia zdobywał przy poszukiwaniu rud uranu jako inżynier geofizyki otworowej w Century Geophysical Corp. (Stany Zjednoczone).

W roku 1976, jako mud logger i data engineer, związał się z Dresser Magcobar Europa. Pracował w wielu krajach, w tym we Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Norwegii, a następnie, w latach 1981-1990, został przedstawicielem regionalnym w M-I Swaco (Austria), odpowiedzialnym za sprzedaż usług w zakresie mud logging na terenie europy wschodniej i środkowej.

W 1990 Jerry Kwiecinski założył Drill-Lab Limited – firmę z siedzibą w Wielkiej Brytanii świadczącą usługi w zakresie mud logging w Austrii i Polsce. Był zaangażowany we wszystkie etapy rozwoju Drill-Lab jako dyrektor zarządzający – począwszy od powstania firmy do jej rejestracji w Polsce i Kazachstanie (filia). Od 2011 Jerry Kwiecinski jest jedynym właścicielem i dyrektorem zarządzającym Drill-Lab Sp. z o.o.

Józef Żurawik Dyrektor Prokurent

Józef Żurawik ukończył geologię poszukiwawczą na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Wrocławskiego w roku 1970. Od tego czasu, nieprzerwanie związany jest z poszukiwaniami złóż ropy i gazu.

Karierę zawodową rozpoczął w Przedsiębiorstwie Poszukiwań Naftowych w Zielonej Górze, najpierw jako geolog terenowy, następnie w Dziale Programowania Prac Poszukiwawczych jako specjalista, a poźniej kierownik.

W latach 1980-1987 pracował jako kierownik laboratorium kontrolno-pomiarowego (Mud Logging Unit) na morskiej platformie wiertniczej „Petrobaltic”.

Od 1987 do 1991 roku w Zielonogórskim Zakładzie Górnictwa Nafty i Gazu kierował Zakładowym Ośrodkiem Obliczeniowym w pionie geologii.

Od 1991 do 1994 roku związany był z firmą Drill-Lab Limited z siedzibą w Londynie, a od 1994 roku do chwili obecnej pełni funkcję Dyrektora Prokurenta w Drill-Lab Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze.

Paweł Georgiczuk Dyrektor ds. Geologii i Ruchu

Paweł Georgiczuk został powołany na stanowisko Dyrektora ds. Geologii i Ruchu w 2005 roku.

Z wykształcenia geolog – absolwent Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoją wiedzę merytoryczną zdobywał pracując w firmie Drill-Lab od 1995 roku (w terenie). Brał czynny udział w rozwoju zagranicznych kontraktów, miedzy innymi w Ameryce Południowej i Kazachstanie.

W ramach obecnie pełnionych obowiązków odpowiada za rozwój sprzedaży usług serwisu kontrolno-pomiarowego na rynku Polskim i za granicą. Koordynuje planowanie i rozwój działalności usługowej oraz wdraża nowe technologie, poprawiając jakość pracy. Jako osoba odpowiedzialna za wszystkie operacje prowadzone przez Drill-Lab, odpowiada za komunikację na linii klient-spółka, zapewniając otwartość i transparentność działań.

Andrzej Smoleń Dyrektor ds. Operacji i Kontraktów Zagranicznych

Andrzej Smoleń został powołany na stanowisko Dyrektora ds. Operacji i Kontraktów Zagranicznych w 2016 roku.

Wcześniej zajmował stanowisko dyrektora generalnego firmy Drill-Lab Kazakhstan, wówczas spółki zależnej, należącej w całości do Drill-Lab Sp z o.o. Przed objęciem funkcji dyrektora zajmował w firmie Drill-Lab Kazakhstan w latach 2006-2009 różne menadżerskie stanowiska, w tym dyrektora technicznego czy menadżera systemów zarządzania jakością i ochroną środowiska.

Na początku swojej kariery w firmie Drill-Lab, od 1992 do 2006 Andrzej Smoleń zajmował różne stanowiska inżynieryjne w Polsce, Wenezueli, Kolumbii, Peru, Omanie, Turcji, Turkmenistanie, Kazachstanie i Rosji. Przed zatrudnieniem w Drill-Lab, przez osiem lat pracował w biurze geologicznym Geonafta Kraków.

Andrzej Smoleń uzyskał tytuł magistra geologii naftowej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.